2 Mayıs 2015 Cumartesi

Blog Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?

             


             Evet!arkadaşlar. Blog sistemi son zamanların en popüler olayı. Ücretsiz oluşu, " Adsense" geliriyle beraber reklam alarak daha çok para kazanmak gibi özelliklerinden dolayı bu sistem önem kazandı. Ama, Adsense onayı almak ve Blogger platformunu mantıklı kullanmak gerekiyor.

          Blog Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü? sorusuna verilecek çok cevap var. doğru bir yol izlendiği taktir de Blog kurarak ve yeterince ilgilenerek para kazanmak mümkün. Doğru bir adres, Özgün içerikler ve Adsense başvurusu. bunları sağlayabildiğiniz zaman kesinlikle kazanmaya başlarsınız.

           - Ücretsiz olan Blogger kurulumundan sonra, düzenli içerik girilmesi, kesinlikle Özgün paylaşımlar da bulunulması gerekiyor.

          - Google Blogger sayfalarına ayrı bir önem verir. Çünkü Blogger Google alt yapısına dayanır. Binlerce insan da bu nedenle Blog kurmayı tercih eder.

          - Adsense süreci zorlu bir süreçtir. İlk etap da Adsense Başvurusunun zor geldiğini söyleyenler de var. evet bu doğrudur. Ama düzgün içerikler, güzel bir Blog sayfası kurulduğu zaman, az sabır edin ve kesinlikle Adsense onayı alacaksınızdır.

              Tüm evreleri geçtikten sonra, arkadaşlar Reklamları alın ve artık Para kazanmak sizin içinde gerçek olsun." Hayal kurun, doğru sayfa açın ve sizde kazananlar arasında girin."

               

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder